کد خبر : 1286
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۴
-

همکاری گروه بهمن در سخت‌ترین شرایط با کمیته امداد

همکاری گروه بهمن در سخت‌ترین شرایط با کمیته امداد
حمایت‌های گروه بهمن، روح تازه‌ای در کمیته امداد دمید و روحیه بخش بود. در نهایت ۹۰ دستگاه خریداری شد که اکنون ۸۳ دستگاه در بین واحدهای سراسر کشور توزیع شده است.؛

دیجی خودرو؛هادی مؤید – نوراله مدبری معاونت اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی(ره) در مراسم تقدیر از همکاری گروه بهمن با این مجموعه گفت: گروه بهمن ابتدای سال ۱۴۰۲ و در سخت‌ترین شرایط حاکم بر بازار خودرو، به نیازهای کمک امداد پاسخ گفت و هدف اصلی ما از جلسه امروز تقدیر و تشکر بابت این همکاری با کمیته امداد امام خمینی(ره) است.
این مقام مسئول در کمیته امداد امام خمینی در ادامه گفت: سال گذشته علیرغم همه تلاش‌ها، هیچ خودروسازی به نیازهای ما حتی در حد یک دستگاه پاسخ نداد، در نهایت ابتدای سال ۱۴۰۲ سراغ گروه بهمن رفتیم که این شرکت خودروساز چند گام جلوتر از ما حاضر به تامین خواسته‌های ما شد.
گفتنی است زمستان ۱۴۰۱ گروه بهمن با انعقاد تفاهمنامه‌ای آمادگی خود را فروش ۳هزار دستگاه خودرو وانت و ون اینرودز به منظور اشتغالزایی و درآمد پایدار اعلام کرد.
وی گفت: حمایت‌های گروه بهمن، روح تازه‌ای در کمیته امداد دمید و روحیه بخش بود. در نهایت ۹۰ دستگاه خریداری شد که اکنون ۸۳ دستگاه در بین واحدهای سراسر کشور توزیع شده است. البته اگر نگاه ویژه گروه بهمن به کمیته امداد نبود این توافق صورت نمی‌گرفت؛ اطمینان داریم دعای خیر مددجویان همراه گروه بهمن خواهد بود.
مدبری گفت: این سطح از همکاری، در دو سه سال اخیر بی‌سابقه بوده و ما نسبت به برقراری این تعامل سپاسگزاریم و امیدواریم گروه بهمن همیشه حامی کمیته امداد باشد تا در برهه‌های دیگر نیز بتوانیم از تولیدات گروه بهمن استفاده کنیم.

علیمرادلو: محصولات بهمن می‌تواند مددجویان را به درآمد پایدار برساند
بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن، خدمت به نهادی همچون کمیته امداد را مایه افتخار سهامداران، مدیران و کارکنان دانست و گفت: در گروه بهمن و برخی شرکت‌های مرتبط با این مجموعه، تعداد قابل توجهی از مددجویان کمیته امداد مشغول به کار هستند و خودکفا شده‌اند.
وی در همین رابطه با اشاره به اینکه اشتغالزایی می‌تواند منجر به ایجاد درآمد پایدار و جلوگیری از گسترش فقر و محرومیت در جامعه می‌شود، یادآور شد: بهمن با اشتغالزایی توانسته نقش خود را در جلوگیری از گسترش فقر ایفا کند. این شرکت ابتدای خصوصی سازی ۱۳۰۰ نفر نیروی انسانی داشته ولی اکنون با پیگیری برنامه‌های توسعه خود به بالغ بر هفت هزار نفر نیروی مشغول به کار رسیده است.
مدیرعامل گروه بهمن با اشاره به نقش بالقوه تولیدات گروه بهمن در مبارزه با فقر گفت: طیف متنوعی از محصولاتی که در بهمن تولید می‌شود می‌تواند افراد را به درآمد پایدار و مطمئن برساند. موتور سیکلت‌های برقی و بنزینی نیز ظرفیت خوبی برای ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان است. بهمن به زودی وانت‌های جدیدی را به بازار معرفی می‌کند که توانایی خوبی برای کار دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.